Każdy z nas dzieckiem był ;)

Drodzy uczniowie!

Z okazji zbliżającego się Święta Edukacji Narodowej, Samorząd przygotował dla Was konkurs-zagadkę.

Waszym zadaniem będzie rozpoznanie nauczyciela po obejrzeniu jego zdjęcia z dzieciństwa. Uwaga! Rozpoznany nauczyciel może być na kilku zdjęciach.

Fotografie nauczycieli będą wywieszone na tablicy, na pierwszym piętrze oraz udostępnione na stronie szkoły. Rozwiązania zagadki należy dostarczyć do Komisji Konkursowej, termin – piątek 15.10.2021.

Najlepszy detektyw, czyli ten uczeń, który rozpozna największą liczbę nauczycieli otrzyma słodki upominek, dzień bez pytania oraz punkty z zachowania.

W skład Komisji Konkursowej wchodzą panie: Agnieszka Smagała, Monika Woch, Zofia Zasońska-Warchoł i Monika Szymonik.

Zachęcamy do wzięcia udziału u konkursie! Życzymy Wam dobrej zabawy!

Samorząd Uczniowski PSP nr1 w Stalowej Woli