Świąteczna Poczta PSP 1

Świąteczna Poczta PSP nr 1 pełna życzeń i pozdrowień.

Mikołajkowe lekcje on-line pełne niespodzianek. Radosnych Świąt!

Mikołajkowe lekcje on-line przyniosły wiele radości. Piątkowy dzień był czerwony ! Z radością wspominaliśmy wizyty Świętego Mikołaja w naszej szkole  w poprzednich latach . Cóż… w tym roku musiało być inaczej.

Tego dnia zasiedliśmy przed monitorami komputerów w mikołajkowych czapkach : i uczniowie, i nauczyciele. Było wesoło :)

Pomysłów na te lekcje było wiele. Niektórzy uczniowie otrzymali w podarunku na czat MT swoje kwestie
i mikołajkowe zadania : na przykład ,,Kiedy usłyszysz mikołajki, a Twój kolega/ koleżanka z klasy pozdrowi Cię  w imieniu Świętego Mikołaja-włącz kamerkę i krzyknij radośnie HO, HO ,HO”.

W innych klasach dokładnie obejrzano zdjęcia Świętego Mikołaja i rozstrzygnięto, że na jednych jest przedstawiany jako biskup, na innych zaś –tych współczesnych-częściej pokazuje się go w czerwonej ,elfiej czapce! Tego dnia opowiadaliśmy o naszych wymarzonych prezentach, a nawet wybraliśmy się na zakupy on-line ze Świętym Mikołajem po prezenty dla naszych bliskich, a także dla naszych ulubionych bohaterów książek –Szkolny Klub Literacki tez świętował mikołajki J Kilka dni później rozpoczynaliśmy już przygotowania do Świąt…Planowaliśmy świąteczny numer szkolnej gazetki.  Część zebranego materiału chcielibyśmy pokazać tutaj. Jeśli chcecie zobaczyć więcej, koniecznie zajrzyjcie na  Juniormedia.pl do świątecznego numeru ,,Przybij piątkę”.