Kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR” już za nami.

W czwartek 22 kwietnia 2021 r. w naszej szkole został przeprowadzony stacjonarnie konkurs Kangur Matematyczny 2021. Konkurs ten niezmiennie od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Do konkursu przystąpiło 17 uczniów z klas 2-8.

Mimo licznych ograniczeń wynikających z reżimu sanitarnego, konkurs został przeprowadzony  sprawnie i  bez najmniejszych problemów. Duża w tym zasługa szkolnego koordynatora konkursu,  pani  Zofii Zasońskiej-Warchoł oraz pani Agnieszki Smagały i pani Anny Skorupy. Bezpośrednio po zakończeniu konkursu prace zostały spakowane oraz wysłane za pośrednictwem poczty. Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesu i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.