Mikołajkowa wizyta w Domu Dziecka na ul Podleśnej.

W dniu  17 grudnia 2019 roku z bożonarodzeniowymi życzeniami udali się uczniowie klasy Va wraz z wychowawczynią  panią Dorotą Zagulską do pobliskiego Domu Dziecka na ulicy Podleśnej w Stalowej Woli. Dzięki finansowemu wsparciu jaki otrzymaliśmy od firmy Superior Industries, mogliśmy zakupić prezenty dla podopiecznych.

Kolejny już raz wolontariusze naszej szkoły pospieszyli z pomocą dzieciom z Domu Dziecka, przekazując im podarunki. Prezenty podarowane podopiecznym sprawiły wiele radości i wywołały uśmiech na ślicznych małych buziach. Jesteśmy przekonani że to najwspanialsza forma podziękowania dla wszystkich.

Wizyta w Domu Dziecka i czas spędzony z małymi podopiecznymi był dla naszych uczniów czasem refleksji i zastanowienia się nad własnym życiem, nad tym co posiadają, a czego nie zawsze doceniają. Uczniowie wrócili pełni refleksji, ale przede wszystkim pełni energii i chęci do niesienia pomocy innym.

Dziękujemy za bardzo ciepłe przyjęcie w placówce. Pomaganie ma sens!

Serdeczne podziękowania dla Zarządu Firmy Superior Industries za finansowe wsparcie naszej inicjatywy.