Pasowanie na ucznia PSP 1

W dniu 28.10.2019 przyjęliśmy do  naszej społeczności szkolnej nowych uczniów. Pierwszoklasiści pod opieką swoich wychowawczyń, pani Agnieszki Kawy i Doroty Kochan zaprezentowali ciekawy program artystyczny zachwycając rodziców tańcem, śpiewem i wiedzą zdobytą podczas pierwszych miesięcy w szkole. Potrafili nawet przekonać “kosmitów” ( w tej roli u uczennice klasy 4 a),że w pełni zasługują na miano uczniów. Po części artystycznej każdy Pierwszoklasista złożył uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu pani dyrektor Małgorzata Kalinka pasowała czarodziejskim ołówkiem dokonała pasowania na ucznia. “Świeżo upieczeni” uczniowie otrzymali dyplomy, drobne upominki od pani dyrektor oraz kuferki-niespodzianki od rodziców.

Życzymy Wam Drodzy Uczniowie wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów na szkolnej drodze życia.