Dostęp do OFFICE 365 i platformy Microsoft Teams

Szanowni   Rodzice !!!

Szkoła dołączyła do darmowej aplikacji Microsoft Office 365 gdzie mamy dostęp do narzędzi biurowych takich jak Word, Excel, PowerPoint itd. Również założyliśmy platformę Microsoft Teams dzięki której będziemy komunikować się z dziećmi (transmisje video)  jak również przesyłać im materiały do nauki. Uczniowie, którzy mieli założone dzienniczki ucznia czyli logowali się na własnym koncie e-dziennika mają wygenerowane na swoich kontach login i jednorazowe hasło na wejście do platformy Microsoft na której znajdują się ww. aplikacje. Uczniowie którzy nie mieli własnych dzienniczków, a jedynie rodzice wchodzili na e-dziennik, z nimi skontaktują się wychowawcy podając im login i hasło do platformy Microsoft.

Poniżej podany jest link do filmu jak zalogować się na poszczególnych platformach Film wykonał nasz uczeń Konrad Zagulski   z klasy 6b.

W razie problemów prosimy o kontakt z wychowawcą.