,, Święty Andrzej wróży szczęście”

,, Święty Andrzej wróży szczęście”  By zadość stało się tradycji zorganizowaliśmy w szkole magiczny wieczór andrzejkowy. Tym razem zabawę  poprowadzili chłopcy z Samorządu Uczniowskiego.

Zabawa była przednia ! Wszystkie wróżby zaś okazały się szczęśliwe J Zobaczcie sami :

Scenariusz zabawy przygotowali uczniowie wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego.

Przygotowano magiczną dekorację, Salonik Wróżb i wspólne zabawy taneczne.

Mikołaj , Kuba , Szymon, Adrian i Krystian  doskonale wywiązali się ze swoich zadań. Muzyczne przyboje przygotowano na podstawie propozycji Samorządów klasowych. Dyskotekę rozpoczęto od wspólnego tańca ,,Makareny ‘’ –do tańca poprowadził Adrian- Mistrz Tańca Towarzyskiego.

Wszyscy bawili się doskonale ! Prowadzący dyskotekę dbali o dobrą atmosferę zabawy i bezpieczeństwo. Udało nam się nawet przeprowadzić wspólnie wróżbę z ,,butami ‘’ i tak wywróżyliśmy Julce –Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego- pierwsze zamążpójście (Najlepsze życzenia , ale nie śpiesz się Julia : )

Do wspólnej zabawy włączyły się Panie Wychowawczynie klas IV-VIII , które przyjęły wraz z klasami zaproszenie do wspólnej zabawy – Dziękujemy

Swoją obecnością zaszczycili nas Rodzice – na czele z Przewodnicząca Rady Rodziców  oraz Nasza Pani Dyrektor.

,, Takiej zabawy dawno nie było ‘; ,,Było super ‘’., ,,Nie sądziliśmy ,że tak dobrze będziemy się bawić”

,, Pięknie się bawią! ‘, ,,Miło na nich patrzeć ‘’,  ,,Siódme , ósme klasy wraz z czwartaczkami ‘’–  cieszyły nas dobre opinie uczniów, nauczycieli i rodziców.

Kolejne zadanie wykonane. Organizacja, prowadzenie zabawy i przeżycie magicznego wieczoru w szkole. ,,Wiele się nauczyliśmy ‘’; ,,Cieszymy się z dobrej zabawy uczniów ‘’ Z radością komentowali kolejny raz wydarzenie Członkowie Samorządu Uczniowskiego (…) Spełnienia najszczęśliwszych wróżb –dopowiadają Dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego i ich koleżanki z klasy.

Brawo Samorząd ! Spisaliście się znakomicie! Współorganizatorzy wydarzenia i Opiekunowie SU :

Marzena Janusz i Mateusz Korpal

PS Podziękowania kierujemy do Pana Piotra Konserwatora za pomoc w przygotowaniu nagłośnienia :)

 

 

 

 

Aktualności