ZAPROSZENIE NA OBCHODY 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

1 września 2019 r. w Stalowej Woli odbędą się organizowane przez władze miasta oraz Miejski Dom Kultury obchody 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Uroczysta Msza Święta za Ojczyznę zostanie odprawiona o godz. 16:00 w Bazylice Konkatedralnej w Stalowej Woli. Po Mszy Świętej odbędzie się przemarsz ulicami Popiełuszki i 1 Sierpnia od Bazyliki Konkatedralnej na Plac Piłsudskiego z udziałem Kompanii Honorowej i Pocztu Sztandarowego Garnizonu Nisko oraz Orkiestry Dętej MDK. Na Placu Piłsudskiego odbędą się oficjalne uroczystości wojskowe, a po nich piękny koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Zespołów Stalowowolskiego Towarzystwa Artystycznego STOWART oraz Miejskiego Domu Kultury pod kierownictwem Edwarda Horoszko.

Zapraszamy do udziału w w/w uroczystościach uczniów, rodziców oraz całą społeczność lokalną.