Nauczyciel moich marzeń

Z okazji Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs literacko – plastyczny pt: Nauczyciel moich marzeń”. Zadaniem uczniów było narysowanie portretu ulubionego nauczyciela, stosując dowolną technikę pracy. Konkurs cieszył się  ogromnym  zainteresowaniem  w całej społeczności szkolnej, otrzymaliśmy bardzo dużo prac. Szczególnie dziękujemy dzieciom z klas I b i  III a, gdzie wszyscy brali udział w konkursie. Nasi uczniowie wykazali się wyjątkowym talentem plastycznym a przygotowane prace zachwycały nie tylko nauczycieli ale również uczniów i osoby odwiedzające naszą szkołę. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie ponieważ  portrety naszych nauczycieli były piękne, staranne i wyjątkowe. Zwróciłyśmy się o pomoc do pani Magdaleny Antonowicz  – naszej nauczycielki od plastyki, która „fachowym okiem” wyłoniła zwycięzców.

W kategorii klas 1-3 wyróżniamy następujące prace:

I miejsce Zuzanna Dębska z klasy I b

II miejsce Izabella Trzpis z klasy II a

III  miejsce Jessica Moskal z klasy I b

W kategorii klas 4-8 wyróżniamy następujące prace:

I miejsce Roksana Walicka z klasy V b

II miejsce Wiktoria Kluk z klasy IV a

III miejsce Aleksandra Wysokińska z klasy VII a

Wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplom oraz słodki upominek.
Dziękujemy za udział w konkursie. :)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Agnieszka Smagała