Kiermasz świąteczny

SZKOLNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNYCH PRZYSMAKÓW I UPOMINKÓW.

W dniu 3 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Świątecznych Przysmaków        i Upominków. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Agnieszka Smagała i pani Dorota Zagulska wraz z przedstawicielami społeczności uczniowskiej zaprosiły wszystkich nauczycieli , dyrekcję oraz uczniów do wspólnego kiermaszu. Lukrowane pierniczki, makowce, babeczki, mufinki, keksy, orzeszki oraz różne smakołyki świąteczne wspaniale prezentowały się i pysznie smakowały. Kiermasz świąteczny był doskonałą okazją do zakupu ręcznie robionych ozdób choinkowych, dekoracji świątecznych i wyjątkowych prezentów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za  przygotowanie  tak wielu pyszności     i piękną postawę społeczną. Dziękujemy naszym uczniom  za zaangażowanie. Zebrane fundusze będą przeznaczone na  upominki dla dzieci z Domu Dziecka oraz na kolejne inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego :

1. AGNIESZKA SMAGAŁA
  2. DOROTA ZAGULSKA