Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”. Jest to międzynarodowa akcja, która zyskuje coraz większą popularność.
Panie: Dorota Łasicka, Jolanta Mścisz i Małgorzata Zawadzka przygotowały i przeprowadziły egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. Wraz z dziećmi z klas młodszych solidnie przeegzaminowały nie tylko uczniów, ale również nauczycieli i rodziców. Wszyscy, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi otrzymali certyfikat i uzyskali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.
Liczby towarzyszą nam każdego dnia, dlatego znajomość tabliczki mnożenia jest dla nas tak ważna.
Akcja ta bardzo się wszystkim spodobała, dlatego mamy nadzieję, że to matematyczne święto zagości na stałe w naszym szkolnym kalendarzu.