Smyki na START!

W środę 12.04.2017 r. uczniowie klasy III c wzięli udział w zawodach modelarskich „Smyki na Start”. Zawody zorganizował pan Edward Paterek, Prezes Stalowowolskiego Klubem Seniorów Lotnictwa.

Zawody polegały na własnoręcznym sklejeniu modeli latających i wykonaniu 5 rzutów. Sędziami byli rodzice uczniów. Suma wyników zdecydowała o zwycięstwie. Najlepszy wynik i zarazem I miejsce zajął Michał Piech, drugie miejsce przypadło Karinie Płachcińskiej- Kosiorowskiej, a trzecim finalistą został Krystian Pyrkosz. Zwycięzcom nagrody wręczył pan Edward oraz pani dyrektor Małgorzata Kalinka.

Cała impreza była nie tylko nowym i ciekawym doświadczeniem,ale przede wszystkim wspaniałą zabawą, za która bardzo gorąco dziękujemy Panu Edwardowi !!!