Dzień Pluszowgo Misia

W piątek 25 listopada  2016 roku w naszej szkole obchodziliśmy

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA- nasz Dzień Troskliwości

W tym dniu każdy przyniósł do szkoły swojego ulubionego Pluszaka.

Naszym zadaniem było opiekowanie się swoim MISIEM przez cały dzień .Byliśmy za niego odpowiedzialni. Musieliśmy uważać ,żeby nic złego mu się nie stało i żeby podobało mu się w naszej szkole.

W trakcie trwania lekcji MIŚ  obserwował jak pilnie się uczymy i pięknie zachowujemy, ale nie mógł się z nami bawić.

W czasie przerw   mogliśmy bawić się i przytulać swojego MISIA, spacerować z nim , oraz poznawać go z innymi MISIAMI.  Powstrzymywaliśmy się od biegania,  krzyku i kłótni bo MISIE bardzo tego nie lubią!

MISIE są symbolem pomagania,  troski  i opieki. Lubią przytulanie, spokojny głos, uśmiech, kołysanie  i śpiewanie .

Tak jak dorośli opiekują się swoimi dziećmi i troszczą się o nie, tak WY w tym dniu troszczyliśmy się o swoje MISIE. Taki dzeń to też okazji do pochwalenia się swoimi maskotkami.  Niektóre z nich zajmują ważne miejsce w naszych sercach i są z nami od wielu lat.  Byłoby wspaniale , gdyby ciepło, troska i chęć pomagania zostały w naszej szkole na zawsze. Tego wszystkim serdecznie życzymy.

Misiowe pozdrowienia :)