Cuda się zdarzają! Historii o Mikołaju ciąg dalszy…

Święty Mikołaj tak bardzo lubi uczniów „Jedyneczki”, że postanowił odszukać klasę IIIc, która w tym dniu bawiła się w Wesołej Akademii. W trakcie podskoków, szalonych zjazdów, zwariowanej zabawy, nagle przyszedł ten długo oczekiwany gość w towarzystwie Aniołka, Diabełka, Elfa i Choinki. Jego pomocnicy przynieśli kosze i worki pełne prezentów. Radości było co niemiara, szczególnie ze spotkania z ulubionym przez dzieci gościem. Z bijącym sercem śpiewały Mikołajowi piosenki, potem odpowiadały na jego pytania. Po otrzymaniu prezentu, każde dziecko pięknie wyraziło swoją wdzięczność. Jakie było zdziwienie, gdy po otwarciu paczek, okazało się, że znajdują się w niej dokładnie takie same zabawki, o jakie dzieci prosiły w listach pisanych do Mikołaja.

Nic by pawdopododnie  się nie wydarzyło, gdyby nie pewnien Aniołek, a raczej Anielica:) To ona postanowiła namówić Świętego Mikołaja na to by uważnie przeczytał listy dzieci i dał im to, o co poproszą. Mikołaj zgodził się i poprosił ją o pomoc , w końcu pracy ma bardzo dużo ! Ania..Anielica wzięła się mocno do pracy i zwróciła się do różnych ludzi dobrego serca o pomoc. Nikt nie potrafił odmowić pięknej Anielicy i dzięki temu dzieci otrzymały swoje wymarzone prezenty.

Dziękujęmy Ci Aniu Pyrkosz-Anielico, niezwykła Pomocnico Świętego Mikołaja:)

W przygotowaniu tych wspaniałych paczek pomogli wspaniali darczyńcy, zarówno firmy, jak i ludzie prywatni, którym dziękujemy za bezinteresowną pomoc i życzliwość, za dobre serce i wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra.

SERDECZNE WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI DLA:

Firm:

• Rodzina Iwanowskich
  • Jolanta Lis-Marczak
  • Milena Daniel Simac

Każdy z nas może być Świętym Mikołajem :)