ZABAWA KARNAWAŁOWA

Księżniczki, piraci, wróżki, rycerze, spidermeni, kotki i inne zwierzątka, najnowsze kreacje mody , fantazyjne fryzury i wystrzałowe makijaże w naszej szkole? Tak!  W końcu mamy karnawał , a to czas zabaw, tańców i radości. 13 i 14 stycznia 2016 roku, sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, a uczniowie mogli wspólnie z nauczycielami bawić się podczas corocznej zabawy karnawałowej.  Rodzice przygotowali dla swych pociech poczęstunek, a DJ Doman zadbał o wypełnienie sali dźwiękami największych przebojów muzycznych . Były konkursy, zadania, a także wybór królowej i króla balu. Królową balu karnawałowego wśród klas 4-6 została Izabela Łuka, a królem Paweł Szałajko.Sami zobaczcie jak wspaniale się bawiliśmy!

Kolejna zabawa karnawałowa już za rok!!!.