Szkolne Andrzejki 2015

W czwartkowy wieczór 26 listopada uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych bawili się na zabawie andrzejkowej. We wszystkich klasach było wesoło i kolorowo. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek, a wychowawcy klas i uczniowie o wystrój klas i świetną zabawę!

W ten magiczny wieczór wszyscy chętni mogli poznać swoją przyszłość biorąc udział w zabawie w Salonie Wróżb przygotowanym przez uczniów i opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Chętnych do wróżenia było wielu, każdy chciał dowiedzieć się co go czeka w przyszłości. Szkolne wróżki i wróżbici zapraszali do Kramiku z marzeniami, Drzewka szczęścia, Zabawy w kolory, Dobrej wróżby i wielu innych wesołych i wyłącznie pozytywnych przepowiedni.

Zabaw i wróżb andrzejkowych nie zabrakło również w klasach 1-3. Najmłodsi uczniowie, w ramach zajęć szkolnych, pod opieką nauczycieli poznawali zwyczaje „andrzejkowe” i raczyli się słodkościami przygotowanymi przez rodziców.

W klasie II c, która swoją zabawę miała w piątek 27.11.2015 każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Wróżby i przepowiednie przeplatane były zabawą taneczną. Nad oprawą muzyczną czuwał niezastąpiony tato Krystianka, pan Piotr Pyrkosz. Imprezę wzbogacił poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy bawili się wspaniale i już czekają na kolejną zabawę.