Lekkoatletyka dla każdego

We wtorek  01.12.2015 r. w hali MOSiR odbyły się zawody lekkoatletyczne dla najmłodszych w ramach projektu” Kids Athletics- Lekkoatletyka dla każdego”. W zawodach wzięli udział uczniowie klas II-III ze wszystkich szkół podstawowych w Stalowej Woli oraz Pysznicy i Jastkowic. Rozpoczęcie zawodów poprzedziło przeprowadzenie profesjonalnej rozgrzewki, w której ochoczo uczestniczyli  wszyscy startujący. Następnie zespoły przystąpiły do poszczególnych konkurencji. Zaangażowanie i wola walki młodych, być może przyszłych lekkoatletów mile zaskoczyła prowadzących  zawody. Wzajemny doping, okrzyki zagrzewające do większego wysiłku, wybuchy radości wypełniały halę sportową. Dzieci zmęczone, ale niezwykle zadowolone z dumą odbierały medale i dyplomy, pytając jednocześnie o termin następnych zawodów.