Zakończenie roku szkolnego KLAS 1-3

26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej naszej szkoły zgromadzili się uczniowie klas 1-3 wraz z rodzicami i nauczycielami. Pani Dyrektor Małgorzata Kalinka oraz Pani Wicedyrektor Grażyna Merkiel wręczyły nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom z klas 1-3. Dyplomy wzorowego ucznia otrzymało 62 uczniów tj. 41% ogółu. Poniżej przedstawiamy uczniów, którzy w tym roku szkolnym odnosili sukcesy w różnych konkursach szkolnych, miejskich , a także powiatowych. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Całość uroczystości uświetnił występ artystyczny w wykonaniu klasy 3 c. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!
I. Laureaci i finaliści konkursów matematycznych, ortograficznych, z języka angielskiego, plastycznych, muzycznych na szczeblu powiatowym, miejskim i szkolnym:
Olaf Łyko (1b) – I miejsce w Miejskim Konkursie z Języka Angielskiego „English is fun”, Szkolny Mistrz Matematyki na poziomie klas I.
Oliwia Markowska (1b) – Szkolny Mistrz Matematyki na poz. kl. I.
Konrad Zagulski (1c) – Szkolny Mistrz Matematyki na poziomie klas I.
Wiktor Studnicki (1c) – Szkolny Mistrz Matematyki na poziomie klas I.

Filip Pietrykowski (1c) – I miejsce w szkolnym konkursie na najpiękniejszą zakładkę do książki
Nina Parysz (2a) – III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas II i III., Szkolny Wicemistrz Matematyki na poziomie klas II, wyróżnienie za wiersz w szkolnym konkursie „Stop agresji” i I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony bohater książkowy”, którego organizatorem była gmina Radomyśl

Alicja Olech (2a) – II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas II i III., Mistrz Matematyki na poziomie klas II.

Julia Gorczyca (2a) – III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas II i III.

Aleks Dydak (2b) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Żaczek”, I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym, Szkolny Mistrz Matematyki na poziomie klas II.

Jagoda Winogrodzka (3a) – Laureatka Szkolnego Konkursu Ortograficznego
Klaudia Stefaniak (3a) – Laureatka Szkolnego Konkursu Ortograficznego
Maria Wilkos (3b) – Mistrz Czytania – I nagroda w Szkolnym Konkursie „Łowcy słów”- za debiut poetycki, Laureatka w Miejskiego Konkursu Ortograficznego i wyróżnienie w Powiatowym Konkursie, III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Stop agresji”
Mikołaj Studnicki (3b) – Laureat Szkolnego Konkursu matematycznego, wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Szanuję, nie śmiecę”, V miejsce w Miejskim Konkursie z języka angielskiego.
Michał Sojka (3c) – II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym, Laureat Miejskiego Konkursu Ortograficznego i Matematycznego.
Oliwia Grudzińska (3c) – Laureatka Miejskiego Konkursu Matematycznego, Szkolny Mistrz Matematyki na poziomie klas III, wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Stop agresji” oraz za wiersz
Jakub Bulec (3c) – III miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „English is fun”, I miejsce w konkursie „Śpiewajmy kolędy i pastorałki”, który odbył się w Tarnobrzegu.

Ponadto wręczono nagrody dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie z języa angielskiego. Pani Joanna Puskarczyk podziękowała dzieciom za wzorowe czytelnictwo.