Wycieczka do Janowa Lubelskiego.

Na wspaniałą zabawę mogli liczyć uczniowie z klas III  b i III c , którzy 5.06 odwiedzili wraz ze swoimi paniami Bogusławą Łukawską i Haliną Ubą  ZOOM NATURY w Janowie Lubelskim.
Czekała tam na nich wspaniała lekcja przyrody  i konkurencje siłowo -umysłowe o nazwie “12 prac Herkulesa”,które  wymagały dużej precyzji, dokładności oraz zgrania zespołowego.Najbardziej spodobał się “Zaprzęg Cerbera” polegający na przetransportowaniu jednego z uczestników za pomocą specjalnego sprzętu po wyznaczonej trasie i Mega Twister.

Najwięcej emocji wzbudziła “Przeprawa przez Styks”-projekt podczas którego uczestnicy muszą się przeprawić przez “niebezpieczną i zdradliwą rzekę” .Pobyt w pięknych Janowskich Lasach  bardzo się wszystkim spodobał.

Janow_lubelski_19 Janow_lubelski_18 Janow_lubelski_17 Janow_lubelski_16 Janow_lubelski_15 Janow_lubelski_14 Janow_lubelski_13 Janow_lubelski_12 Janow_lubelski_11 Janow_lubelski_10 Janow_lubelski_9 Janow_lubelski_8 Janow_lubelski_7 Janow_lubelski_6 Janow_lubelski_5 Janow_lubelski_4 Janow_lubelski_3 Janow_lubelski_2 Janow_lubelski_1 Janow_lubelski_20

Aktualności