Warsztaty w Rzeszowie „Uczenie się w mikroskopie”

11 września 2014 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyły się warsztaty na temat efektywności uczenia i uczenia się pod hasłem „Uczenie się w mikroskopie”. Organizatorami byli Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim i Erą Ewaluacji. W warsztatach brało udział kilkunastu dyrektorów szkół z Podkarpacia wraz z nauczycielami i uczniami. Na zaproszenie Pana Kuratora nasza szkoła reprezentowała środowisko szkół podstawowych (czujemy się wyróżnieni). W zajęciach warsztatowych wzięli udział: pani dyrektor Małgorzata Kalinka, pani Elżbieta Paruch i ks. Michał Prokopiw. Uczniów reprezentowali: Zuzia, Hubert i Samuel z klasy 6 a. Wszyscy wykazali się dużą aktywnością i pomysłowością. W drodze powrotnej nie obyło się bez uczty w Mc Donaldzie.