Szkolny kiermasz ciast i ciasteczek.

Dnia 29 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Kiermasz Ciast. Ciasta przygotowali uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych z pomocą swoich rodziców. Na stołach królowały mufinki, pączki, babeczki, rurki, wafle oraz wspaniałe serniki, biszkopty, tiramisu i wiele innych słodkości. Wszyscy uczestnicy kiermaszu mogli kupić w przystępnej cenie swój ulubiony słodki przysmak. Chętnych było wielu… przyszli uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Pieniądze zebrane ze sprzedaży ciast zostaną przeznaczone na organizację i zakup nagród dla zwycięzców konkursu „ Klasa na medal”. Część zebranej kwoty przeznaczymy na cele charytatywne.