RAZEM Z MAMĄ, RAZEM Z TATĄ- rodzinne ognisko klasy III a.

Dzień Matki i Ojca świętowaliśmy na łonie przyrody. 17 czerwca 2015 roku uczniowie klasy III a wraz z wychowawczynią Agnieszką Kawą zaprosili rodziców na ognisko do Chłopskiej Woli.
W podziękowaniu za trud włożony w ich wychowanie złożyli życzenia oraz zaprezentowali przedstawienie pt.” Na jagody”. Następnie zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy, która obfitowała w pląsy, gry i konkursy. Podczas rywalizacji zarówno rodzice jak i ich dzieci wykazały się odwagą, sprytem, sprawnością fizyczną i umysłową. Po tych atrakcjach kiełbaski smakowały wybornie. Uroczystość sprzyjała wspólnej integracji dzieci i rodziców.
Przedstawienie zostało również zaprezentowane uczniom klas młodszych naszej szkoły.