Pasowania ciąg dalszy…

Chociaż wspomnienia tego ważnego dnia zaczęły już zacierać się w naszej pamięci, we wtorek mieliśmy wspaniałą okazję aby wspomnieć te piękne chwile. W dniu 28.11.2014 odbyło się uroczyste pasowane na ucznia Anitki .

Po złożeniu przysięgi ślubowania, pani dyrektor Małgorzata Kalinka za pomocą magicznego ołówka pasowała uczennicę, czego świadkami byli koledzy i koleżanki z klasy. Przygotowali oni dla Anitki wielkie, kolorowe serce oraz inne, drobne prezenty. Pani dyrektor na znak przynależności do szkoły wręczyła uśmiechniętej Anitce mundurek, zaś uczniowie klasy Vb podarowali jej obrazki przygotowane na lekcji języka angielskiego pod czujnym okiem pani Jagody Sochy. Na koniec uroczystości wszyscy pierwszoklasiści zapozowali do pamiątkowego zdjęcia. Świeżo pasowanej Anitce serdecznie gratulujemy oraz życzymy powrotu do zdrowia i wielu sukcesów!