Ostatki już za nami!

28 i 29 listopada odbywały się w naszej szkole zabawy andrzejkowe. Z tej okazji uczniowie zorganizowali kąciki z wróżbami i przepowiedniami. Wszystko to zaczerpnięte było ze starych tradycji naszych przodków. Zabawy andrzejkowe obfitowały również w różne konkurencje i zabawy. Uczniowie tańczyli z balonami ,krzesłami, przekładano buty , aby dowiedzieć się kto pierwszy spotka na swojej drodze ukochaną osobę. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku  przygotowanego przez rodziców.

Każdy miał możliwość, oczywiście „z przymrużeniem oka”, zapoznać się z tym co go czeka w bliższej lub dalszej przyszłości.  Wspólna zabawa sprawiła wszystkim wiele radości i z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.