Koszykówka na wesoło

6 października na szkolnej  sali gimnastycznej odbyły się sportowe  zajęcia pokazowe dla klas 1-3 pt. „Koszykówka na wesoło”. Zajęcia z mini-koszykówki poprowadzili panowie Rafał Partyka oraz Jacek Wojtanowicz ze szkółki sportowej „Radwan sport”. Podczas spotkania uczniowie doskonale bawili się rywalizując ze sobą w rzutach do kosza, slalomach z piłką , a także  uczestnicząc w grach i zabawach integracyjnych. Dzieci, z klas 1-3,które chciałyby brać udział w zajęciach „Koszykówki na wesoło” zapraszamy we wtorki o godzinie 14.30-15.30 oraz w piątki o godzinie 16.00-17.00 na salę gimnastyczną w naszej szkole.

Spotkania odbywać się będą systematycznie , dwa razy w tygodniu . Ich koszt to 40 zł za miesiąc za jednego uczestnika.

Dodatkowych informacji udzieli pan Rafał Partyka ,tel.502 449 940, lub e-mail partykarafal@wp.pl . Zapraszamy także na stronę www.radwansport.pl