Koszykówka na wesoło

Od 7 października na sali gimnastycznej w naszej szkole odbywają się treningi „Koszykówki na wesoło”, w których bierze udział kilkunastu uczniów. Zajęcia z trenerem – Rafałem Partyką są dla najmłodszych adeptów koszykówki doskonałą okazją do nauki – oczywiście w atmosferze świetnej zabawy – kozłowania, rzutów, koordynacji ruchów i wielu innych podstawowych technik, czyli koszykarskiego abecadła, które później „mali koszykarze” będą wielokrotnie powtarzać na treningach.
W czasie kolejnych spotkań z trenerem dzieci będą mogły się także dowiedzieć o tym jak wygląda cykl treningowy i wiele innych detali z życia profesjonalnego koszykarza, nawet takich jak dieta.
Treningi „Koszykówki na wesoło” ze szkółki sportowej Radwansport dla chłopców i dziewczynek odbywają się dwa razy w tygodniu :
wtorek 15.30 – 16.30,
piątek 16.00- 17.00.