Koncert Świąteczno-Noworoczny

Koncert Świąteczno -Noworoczny to już tradycja w naszej szkole. Co roku spotykamy się wszyscy w Miejskim Domu Kultury, by  tanecznym krokiem,  z kolędą na ustach wkroczyć w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.

19 grudnia 2014 roku uczniowie klas artystycznych zaprezentowali układy taneczne przygotowanie specjalnie na tę okazję. Dziecięca Orkiestra Dęta grała kolędy, a Pani Zima w rozmowie z dziećmi przypominała, jak wyglądają tradycje bożonarodzeniowe w Polsce.Nie zabrakło występów solistów i wspólnego kolędowania.

Całość przedsięwzięcia to efekt całorocznej pracy naszych uczniów pod kierunkiem pani Elżbiety Paruch, Mieczysława Parucha , oraz Pani  Magdaleny Sikory.

Na szczęście, na zdrowie, na to Boże Narodzenie!!

Życzymy naszym uczniom,  ich rodzinom oraz sympatykom naszej szkoły wszystkiego najlepszego , oraz pomyślności w Nowym Roku !

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy PSP1