“Dzień otwarty” PSP1

19 lutego zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Otwarty. Dla przyszłych uczniów i ich rodziców była to okazja by poznać nauczycieli, obejrzeć pomieszczenia szkolne, a też świetnie się bawić. Nauczyciele wraz z uczniami klas starszych przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych. Była nauka pierwszej pomocy, krótka lekcja języka angielskiego, plastyki, a także miłości do zwierząt. Był czas na zabawę i aktywność fizyczną w kolorowej salce oraz czas na wykonanie swojego misia z papierowych kółeczek. Rodzice mogli podziwiać działania swoich pociech, ale też zaznać chwili relaksu w przygotowanej specjalnie na tę okazję kawiarence.
„Dzień otwarty” był okazją do dokonania zapisu swojej pociechy do szkoły.
W tym roku szkolnym jeszcze kilkakrotnie będziemy zapraszać przyszłych uczniów do naszej szkoły, byśmy we wrześniu mogli powitać się jak dobrzy znajomi. Już teraz zapraszamy!