DZIEŃ DZIECKA w KLASIE III A i III C

Rozpoczęliśmy dzień od wycieczki do Urzędu Miasta. Pan Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny zaprosił nas do Sali Obrad gdzie mogliśmy poczuć się jak nasi Włodarze miasta.
Pan prezydent zapoznał nas z pracą urzędu, opowiedział też na czym polega jego praca. Bardzo cierpliwie odpowiedział na wszystkie nasze pytania –oj a było ich niemało!. Następnie była super zabawa na placu zabaw w parku miejskim. Kolejnym punktem programu były zajęcia w Muzeum Regionalnym pt. „Świat stawonogów”. Obserwacja żywych zwierząt, filmy, wystawa stawonogów z całego świata znacznie poszerzyły naszą wiedzę. A odwaga kolegów i koleżanek oraz pani wzbudziła nasz podziw. Po ich rękach chodziły największe karaluchy świata. Ale to nie koniec niespodzianek. W drodze do szkoły wstąpiliśmy jeszcze do kawiarni na pyszne lody. BYŁO SUPER!

Uczniowie
O to, aby ten dzień był dla dzieci atrakcyjny i ciekawy postarały się wychowawczynie p. Halina Uba i p. Agnieszka Kawa