Bezpieczne wakacje

Nasza szkoła, już kolejny raz przystąpiła do ogólnopolskiej akcji “Bezpieczne wakacje”. Celem akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.
W ramach akcji nauczyciele przeprowadzili w klasach zajęcia dotyczące bezpieczeństwa. Mówiliśmy o zasadach bezpieczeństwa w podróży, nad morzem, w górach, nad jeziorem, a także w miejscu zamieszkania. Przygotowaliśmy także gazetkę infomującą o akcji. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Uwaga KONKURS!!!!

W tym roku konkurs Moje Bezpieczne Wakacje 2015 – (Nie)znane atrakcje mojego regionu – promuje bezpieczeństwo poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Zwiedzanie często niedocenianych regionalnych atrakcji turystycznych to alternatywa wobec nudy, która może się przytrafić także w wakacje. Jest to także doskonała okazja na promowanie lokalnych skarbów – atrakcji turystycznych – w skali ogólnopolskiej.Nagrody: Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody niespodzianki, między innymi – komputer przenośny typu tablet!Prace konkursowe: prace plastyczne wykonane techniką fotografii.Pracami konkursowymi mogą być w szczególności fotografie obiektów, miejsc, ale także tradycyjnych plac plastycznych odnoszących się do tematu konkursu.Temat pracy: “Moje bezpieczne wakacje 2015” – (Nie)znane atrakcje mojego regionu.

Kto może wziąć udział?: dzieci i młodzież do 17 roku życia

Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe:

a) I kategoria – dzieci w wieku do 7 lat,
b) II dzieci w wieku 8 – 12 lat,
c) III młodzież w wieku 13 – 17 lat.

Format prac: fotografia zapisana w pliku jpg, jpeg, o wielkości do 10MB

Jak przesłać pracę: elektroniczny Kupon Konkursowy – udostępniony od 15 czerwca na stronie bezpiecznewakacje.pl umożliwi przesłanie pliku z pracą konkursową

lub

na płycie CD/DVD/PENDRIVE/karcie pamięci SD listownie wraz z Kuponem Konkursowym na adres:

Bezpieczne Wakacje

ul. Cyfrowa 6

z dopiskiem MOJE BEZPIECZNE WAKACJE 2015

Do pracy przesyłanej pocztą należy dołączyć wydrukowany kupon konkursowy.

Do kiedy przesyłać prace: do 30 września 2015
Decyduje data wpływu.

Regulamin: Przeczytaj regulamin konkursu. Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację regulaminu. Konieczna jest zgoda opiekuna prawnego (rodzica).

Nagroda specjalna dla szkół zwycięzców konkursu:

Kompleksowa usługa do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej nbip.pl pomagająca szybko wypełnić ustawowy obowiązek prowadzenia odrębnego Biuletynu Informacji Publicznej.

Patronat honorowy nad konkursem: