Z wizytą w telewizji.

1 czerwca uczniowie klas Vb, VI a oraz sympatyzujący z nami reprezentanci klas czwartych udali się na wycieczkę do siedziby głównej Telewizji Rzeszów.

W świetnych nastrojach, bo w końcu w Dniu Dziecka, wyruszyliśmy na szkolną wycieczkę. Tym razem udaliśmy się do telewizji! Dla wszystkich tych, którzy ciekawi są co dzieje się za srebrnym ekranem była to wielka gratka. Podczas wycieczki odwiedziliśmy archiwum, reżyserkę i studio telewizyjne. Zdobyliśmy mnóstwo wiadomości na temat pracy w telewizji. Najbardziej jednak podobało nam się studio telewizyjne, skąd nadaje się wiadomości lokalne. Niektórzy śmiałkowie właśnie tam zadebiutowali w roli dziennikarza telewizyjnego oraz pogodynki. Byli też tacy, którzy sprawdzili się         w roli operatora kamery. Kilkoro uczniów zapragnęło w przyszłości pracować w telewizji.

Oto fotoreportaż z naszej wyprawy: