23 Finał WOŚP w naszej szkole

5 stycznia 2015 roku w naszej szkole gościliśmy wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy przybliżyli nam temat tegorocznego – 23. Finału  oraz zaprosili do wspólnej zabawy.  W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na podtrzymanie wysokich standardów leczenia na oddziałach pediatrycznych, onkologicznych, kardiochirurgicznych oraz geriatrycznych. Stalowowolski Sztab przygotował dla naszych uczniów konkurs karaoke. Dzieciaki odśpiewały znane i lubiane piosenki mając przy tym dużo frajdy. Za odwagę i piękne występy wszyscy otrzymali symbolicznie drobne, słodkie upominki. Niespodzianką dla naszych uczniów był pokaz jazdy na rolkach – Freestyle Slalom, w wykonaniu dwóch utalentowanych chłopaków – przyjaciół WOŚP.

Jesteśmy bardzo dumni, gdyż okazało się, że nasza szkoła ze wszystkich stalowowolskich szkół podstawowych zebrała najwięcej pieniędzy do orkiestrowej puszki – aż 337,49zł i 15 eurocentów!  Widać, że uczniowie jedynki mają wielkie serca! Dziękujemy i gramy z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej!