Witaj Wiosno!!!

Kolorowo, radośnie, słonecznie i z uśmiechem :). Tak powitaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole. W czasie przerw towarzyszyła nam wiosenna muzyka, a Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs  na najlepsze wiosenne   przebranie . Był czas na zdjęcia z „Wiosną” i prezentacje  kolorowych kreacji, a także na zabawę na przyszkolnym placu zabaw.
  W konkursie ,w kategorii klas I- III nagrody otrzymały Gabriela Król( 3 a) Dominika Oleszko ( 1b) Milena Pistor ( 1 b), Nina Parysz ( 1 a), Nikola Sowa 2 c, Ola Wysokińska ( 2a). W klasach 4-6 pierwsze miejsce przypadło jednocześnie Wiktorii Trzeciak( 5 b) oraz Danielowi Kalecie ( 6 b). Nagrody  otrzymały również : Kinga Mospan (6 b), Agata Smolińska (6 a) oraz Natalia Kotwica (4 a) Wśród nauczycieli zwyciężyły panie Małgorzata Jarocka-Reczek, Anna Skorupa oraz Aneta Tietze.   Zwycięzcom gratulujemy pomysłów i odwagi  .
 Witaj wiosno! :)