Teatralny Dzień Dziecka

Niezwykły  prezent przygotowali dla uczniów z okazji Dnia Dziecka nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. 31 maja w Miejskim Domu Kultury mogliśmy obejrzeć spektakl pt. Księżniczka na ziarnku grochu. W role wcielili się nauczyciele i pracownicy szkoły. Przedstawienie spotkało się z ogromnym aplauzem a aktorzy przyjmowani byli brawami i szczerym uśmiechem. Był t już drugie przedstawienie w wykonaniu teatru nauczycielskiego „Belfer” , ale na pewno nie ostatnie. Już teraz zapraszamy  na następne bajkowe spotkania z teatrem.
Wystąpili :

• Błazen: Dorota Kochan ( nauczanie zintegrowanie)
  • Król: Dorota Łasicka ( nauczanie zintegrowanie)
  • Królowa: Dorota Paleń-Zagulska( j.angielski)
  • Królewicz: Ksiądz Michał Prokopiw ( katecheta)
  • Ochmistrz: Agata Głaz ( WF)
  • Herold: Halina Uba( nauczanie zintegrowanie)
  • Sługa: Beata Paterek( nauczanie zintegrowanie)
  • Pirplipatka: Małgorzata Jarocka-Reczek ( pedagog szkolny)
  • Księżniczka Srebrna Chmurka: Elżbieta Bąk ( księgowa)
  • Księżniczka Marcepanu: Joanna Puskarczyk ( bibliotekarz)
  • Księżniczka Pięciu Sosen : Marzena Janusz ( j. polski)
  • Księżniczka Wędrowniczka w Czerwonych Rękawiczkach: Agnieszka Surdyka( sekretarka)
  • Księżniczka Hulajnóżka Tańcząca na paluszkach: Agnieszka Kawa( nauczanie zintegrowanie)
  • Księżniczka Gryzipiórka zza Siódmego Pagórka: Grażyna Merkiel ( j.polski – z-ca dyrektora)

Reżyseria : Małgorzata Jarocka-Reczek

• Scenografia:  Beata Dąbek, Bogusława Łukawska, Zofia Merkiel, Jolanta Mścisz, Aneta Tiezte,
  • Plakaty, zaproszenia: Marta Radwańska
  • Stroje: Iwona Gamracka-Kaczor, Małgorzata Zawadzka, MDK
  • Muzyka: Małgorzata Jarocka-Reczek, Iga Reczek( dobór), Jarosław Surdyka( obsługa spektaklu)
  • Światło: Bernard Bernaciak, Wojciech Wołoszyn

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się  przygotowanie spektaklu.