Szkolny MASTER CHEF

5 czerwca w naszej szkole odbyła się I edycja szkolnego konkursu Master Chef . Pomysłodawcą i organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski pod opieką pani Anety Tietze( nauczycielka przyrody)

Uczestnicy brali udział w 7 konkurencjach. Musieli między innymi wykazać się siłą i szybkością w ubijaniu piany z białek jaj, zręcznością w obieraniu jabłka ze skórki, pomysłowością w wykonaniu kanapek oraz stworzeniu zwierzątek z warzyw i owoców. Nie zabrakło również zadań  z dziedziny wiedzy kulinarnej.

W Jury zasiedli : Małgorzata Jarocka –Reczek jako Magda Gessler, Agata Smolińska jako Anna Starmach oraz Samuel Kiesz jako Michel Moran.

I edycja szkolnego konkursu Master Chef zakończyła się zwycięstwem klasy 6 b , którą reprezentowali Natalia Piekarz oraz Norman Krzaczkowski. Nagrodą dla zwycięskiej klasy jest udział w  warsztatach kulinarnych w pizzerii Ósemka.   Można powiedzieć, że zabawa była pyszna!

Gratulujemy!