Święty Mikołaj w naszej szkole!

6 grudnia 2013 od rana czekaliśmy na Świętego Mikołaja. Wszyscy ubrani na czerwono, na głowach mikołajowe czapki, rogi reniferów.. Przygotowane przez dzieci programy artystyczne i rysunki dla Mikołaja. Nie mogliśmy się doczekać, aż Mikołaj to zobaczy! Najpierw zjawiła się Jego żona – pani Mikołajowa , wraz z córką – Mikołajką oraz Aniołem zwiastującym „Dobrą Nowinę”. Mikołaj dotarł do nas trochę spóźniony,a to wszystko przez ogromne zamiecie śnieżne, które utrudniły mu dotarcie do „Jedyneczki” .Jednak warto było czekać! Mikołaj odwiedził uczniów w klasach, rozdał prezenty i słodycze oraz obejrzał przygotowane przez dzieci programy artystyczne. Było dużo radości, uśmiechu, magii, niespodzianek i wspólnych zdjęć. Anioł poprosił ,aby dzieci złożyły Mikołajowi obietnicę, że przez cały następny rok będą grzeczne, będą szanować innych, dużo się uśmiechać , pilnie uczyć oraz słuchać swoich rodziców i nauczycieli. Obietnica złożona Mikołajowi jest święta, więc jesteśmy pewni, że dzieci jej dotrzymają i za rok również Mikołaj nas odwiedzi. A jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądał ten magiczny dzień w naszej szkole to zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii internetowej  :)