Sprawdzian szóstoklasisty

1 kwietnia 2014 uczniowie klas szóstych napiszą test sprawdzający ich wiedzę i umiejętności. Ten dzień dla pozostałych uczniów jest dniem wolnym od szkoły. „Zerówki” i świetlica szkolna pracują wg stałego harmonogramu.
Szóstoklasiści powinni być w szkole już o godzinie 8.00.
O godzinie 8.40 wejdą do sal lekcyjnych, w których zajmą wyznaczone miejsca. Na sprawdzian uczeń przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania i rysowania: długopis lub pióro z czarnym tuszem/atramentem, ołówek przeznaczony jedynie do rysownia, gumkę, linijkę, ekierkę, cyrkiel , kątomierz. Na sprawdzianie nie wolno korzystać z kalkulatora . Nie wolno także przynosić i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą ważnej legitymacji szkolnej. O godzinie 9.00 uczniowie otrzymają testy i będą mieć 60 minut na ich rozwiązanie. W przypadku uczniów z dysfunkcjami ten czas zostanie wydłużony o 30 minut.
Przypominamy, że w tym dniu każdą osobę piszącą sprawdzian obowiązuje strój galowy (ciemne spodnie/spódnica, biała koszula, mundurek).
Szóstoklasiści – głęboki wdech i do dzieła!!
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

powodzenia