Jasełka w wykonaniu 2 c

Okres Bożego Narodzenia to nie tylko czas radosnego świętowania, kolędowania , łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń , ale również czas przedstawień ukazujących wydarzenia z Betlejem , zwanych „ Jasełkami”. Podtrzymując tę piękną tradycję naszych dziadków, co roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowują Jasełka, które prezentują rodzicom oraz innym dzieciom. W tym roku uczniowie z klasy 2 c, pod opieką pani Haliny Uby zaprezentowały piękne przedstawienie pt. „Jest taki Dzień”. Przepiękną dekorację oraz stroje, wspólnie z wychowawcą wykonały mamy dzieci, panie Edyta Smardz i Magdalena Wrońska – Bulec.
16 grudnia rodzice i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w rolach Świętej Rodziny, Aniołów, Królów i Pasterzy, a 18 grudnia młodzi aktorzy zaprezentowali się przed najmłodszą społecznością naszej szkoły.