W środę 27 listopada w naszej szkole obchodziliśmy
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
W tym dniu każdy uczeń i nauczyciel przyniósł do szkoły swojego ulubionego MISIA.
Naszym zadaniem było opiekowanie się swoim MISIEM przez cały dzień .
Byliśmy za niego odpowiedzialni.
Musieliśmy uważać ,żeby nic złego mu się nie stało i żeby podobało mu się w naszej szkole.
W trakcie trwania lekcji MIŚ obserwował jak dzieci się uczyły i zachowywały, ale mógł się z nimi bawić.
W czasie przerw uczniowie bawili się i przytulali swojego MISIA, spacerowali z nim , oraz poznawali go z innymi MISIAMI.
Trzeba było powstrzymać się od biegania, krzyku i kłótni bo misie bardzo tego nie lubią!
Misie są symbolem pomagania, troski i opieki. Lubią przytulanie, spokojny głos, uśmiech, kołysanie i śpiewanie .
Tak jak dorośli opiekują się swoimi dziećmi, tak uczniowie w tym dniu opiekowali się swoimi MISIAMI, a nauczyciele mogli przez chwilę poczuć się dziećmi 