Szkolny Kiermasz Książek

W ramach realizacji programu Promocji Zdrowia w szkole, dnia 13 grudnia 2018 r. została przeprowadzona akcja pod hasłem „ Zamiast na tablecie grania – zabierz książkę do czytania”. Celem akcji było zachęcenie uczniów do spędzania wolnego czasu z ciekawą książką i ograniczenie czasu poświęconego grze na tabletach, telefonach komórkowych i komputerze. W ramach akcji został zorganizowany Szkolny Kiermasz Książek Nowych i Używanych oraz Zakładek do Książek. Na kiermaszu można było zakupić w atrakcyjnej cenie od 50 gr do 3 zł bajki dla dzieci, komiksy, książki młodzieżowe, dla dorosłych, przyrodnicze, historyczne, o tematyce prozdrowotnej, książki kucharskie, poradniki, albumy i wiele innych. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie wśród uczniów i ich rodziców oraz pracowników szkoły.

Szkolny Zespół ds Promocji Zdrowia

/dziękujemy Pani J. Puskarczyk za pomoc w organizacji kiermaszu oraz wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy wzbogacili nasz kiermasz w ciekawe książki z własnych domowych biblioteczek

1. Sarzyńska, A. Tietze