Moje zdrowie w moich rękach

Dnia 25 marca 2014r. odbył się turniej wiedzowo-sprawnościowy pod hasłem „ Moje zdrowie w moich rękach”. Impreza ta zorganizowana była w związku z przynależnością do sieci Szkół Promujących Zdrowie.  Uczestnikami turnieju były dzieci uczęszczające do „zerówki” naszej szkoły oraz Przedszkola nr 1. Turniej poprzedzony został inscenizacją o tematyce zdrowotnej pt.” Koziołek Matołek” przygotowaną przez klasę III a. Następnie odbyło się losowanie grup, po czym dzieci przystąpiły  do poszczególnych konkurencji. Turniejowi towarzyszyły duże emocje oraz wiele zabawnych sytuacji. Na koniec uczestnicy otrzymali dyplomy oraz :smaczne i zdrowe” nagrody. Organizatorami turnieju były : koordynator Szkoły Promującej Zdrowie- Dorota Kochan oraz członkowie zespołu: Beata Paterek i Jolanta Mścisz. W komisji oceniającej poszczególne konkurencje pracowała pani Joanna Puskarczyk.