Victor Czuliński stypendystą Zarządu Województwa Podkarpackiego w uznaniu wybitnych osiągnięć artystycznych.

Niezwykle miło nam powiadomić o kolejnym sukcesie ucznia klasy 8c Victora Czulińskiego.

Victor został już w tym roku uhonorowany Stypendium Prezydenta Stalowej Woli za wysokie wyniki w nauce i zdobycie tytułu Laureata Przedmiotowego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki. Tym razem został wyróżniony za wybitne osiągnięcia artystyczne i zdobył stypendium Zarządu Województwa Podkarpackiego w Programie ,,Nie zagubić talentu’’ Victor jest uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Stalowej Woli. Z powodzeniem reprezentuje nasze miasto w ogólnopolskich konkursach akordeonowych i uzyskuje w nich znaczące lokaty. Jest zdobywcą I Nagrody w VII Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym Motion Music 2022. Kolejne sukcesy artystyczne Victora to zdobycie I miejsca w  IV Ostrowieckim Konkursie Akordeonowym Szkół Muzycznych I stopnia; I miejsce w duecie w X Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowych Zespołów Kameralnych w Stalowej Woli; 2 Nagroda w duecie w XXI Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych.

Gratulujemy Wielkiego Talentu. Bardzo się cieszymy, że wśród naszej społeczności uczniowskiej są uczniowie i z pasją do nauki, i wielkimi talentami artystycznymi. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.