This our next day in Maltalingua School of  English

Po zajęciach w szkole językowej, wyruszyliśmy na Gozo. Jest to druga co do wielkości wyspa Archipelagu Wysp Maltańskich. Piękne widoki, klify sięgające chmur …, podwodne jaskinie, turkusowe przestrzenie Morza Śródziemnego. Cisza i kojąca moc przyrody.

Nie sposób opisać wszystkich atrakcji tego miejsca. Warto wspomnieć o stolicy Gozo – mieście Victoria i słynnej Cytadeli ; Zatoce Dwejra Bay, Klifach Ta’ Cene i Sanap.

Obok zajęć merytorycznych istotnym zadaniem projektowym jest poznawanie dorobku kulturowego odwiedzanego kraju, doświadczanie wieloma zmysłami odkrywanych miejsc i w końcu używanie języka angielskiego w konkretnych sytuacjach, związanych z podróżą, poznawaniem mieszkańców wyspy, komunikowaniem się z innymi uczestnikami podróży.

Niesamowite wrażenia i wspaniała wyprawa.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z kolejnego dnia mobilności edukacyjnej kadry edukacji szkolnej w ramach projektu Zagraniczna mobilność edukacyjna kadry edukacji szkolnej ,,Szkoła z oknem na świat (…) ”, współfinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego Plus. Kwota dofinansowania 147 079,95 PLN, w tym 82,52% to budżet środków europejskich oraz 17,48 to budżet środków krajowych.