Konkurs Szkolny „Mam Talent”

14 grudnia 2023 roku w szkolnej świetlicy odbył się konkurs „Mam Talent” dla uczniów klas I – III. Do rywalizacji przystąpiły uczennice, które prezentowały piosenki, taniec i gimnastykę artystyczną. W duetach wystąpiły Lena Górka i Laura Kotwica z piosenką „Nic dwa razy” oraz Łucja Pokorska i Julia Filip śpiewające „Twój wzrok”. Oliwia Szpara zaśpiewała „Chciałam Ci powiedzieć” a Wiktoria Bełzak „Zimową poleczkę”. Bianka Mattucci zatańczyła do utworu „We No Speak Americano”. Mira Macko zaprezentowała taniec do piosenki „ Ale jazz”, Zuzanna Jaszczyszyn przedstawiła układ gimnastyczny do piosenki „ Holiday” a Jagoda Bonarska wykonała układ taneczno – gimnastyczny do utworu „Twój wzrok”.

Dziewczynki pięknie zaprezentowały swoje talenty zarówno wokalne jak i taneczne, więc komisja konkursowa miała trudny wybór.

Ostateczne wyniki Szkolnego Konkursu „Mam Talent”:
I miejsce – Jagoda Bonarska
II miejsce – Mira Macko
III miejsce – Wiktoria Bełzak
Wyróżnienia: Lena Górka, Laura Kotwica, Oliwia Szpara, Bianka Mattucci, Zuzanna Jaszczyszyn, Łucja Pokorska i Julia Filip.

Przewidziano nagrody i dyplomy, które zostaną wręczone w późniejszym terminie.