Książkowy Flash Mob w naszej szkole!

Z inicjatywy członków Szkolnego Klubu Podróżniczo- Przygodowego (Recenzenta) i opiekunów : M. Janusz i J. Puskarczyk zorganizowano po raz pierwszy w szkole Flash Mob. Organizatorzy wydarzenia sięgnęli tym razem do alternatywnych i nowoczesnych form promocji czytelnictwa.  Pretekstem do zorganizowania inicjatywy były szkolne obchody Dnia Książki i Praw Autorskich. Tego dnia na jednej z przerw , na dolnym korytarzu Klubowicze czytali jednocześnie  na głos swoje ulubione książki, czym wzbudzili  niemałą ciekawość młodszych uczniów. Zaskoczeni i ciekawi młodsi uczniowie podchodzili do osób czytających i przez chwilę słuchali książkowych opowieści. Do akcji włączyły się Panie nauczycielki , chętnie przysłuchując się  czytającym  uczniom, czy towarzysząc swoim podopiecznym. Czy ktoś wcześniej widział tylu czytających uczniów na szkolnej przerwie ? Wspaniały widok ! Zobaczcie fragment filmiku z tej akcji- autorstwa Jakuba Bukowego z VIb  oraz kilka pamiątkowych zdjęć.

FILMIKI Flash Mob