Jesienny numer ,,Przybij piątkę”

O Nas i Dla Was. Relacjonujemy szkolne wydarzenia ; piszemy o naszych pasjach. O tym ,co nas porusza i ciekawi. Jesienny numer ,,Przybij piątkę” – Czytaj i komentuj;)

,,Przybij piątkę” zajęcia dziennikarskie w Redakcji Szkolnej Gazetki. Jeśli tak ,jak My jesteś ciekawski i wszędobylski ; chciałbyś relacjonować szkolne wydarzenia i współtworzyć szkolną kulturę, czy marzysz o zdobyciu tytułu Asa Wywiadu -koniecznie zajrzyj do nas ! Do zdobycia wiele cennych umiejętności i możliwość udziału w warsztatach dziennikarskich :) Wycieczki tematyczne.
W jesiennym numerze m.in Relacja z Dnia Kropki i Święta Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole, Wyborów do Samorządu Uczniowskiego.ListaTop10 Szkolnych Gadżetów, Kolejna odsłona cyklu Władców Języka -język angielski i język niemiecki dla zainteresowanych , Gra o Plac na motywach lektury ,,Chłopcy z Placu Broni “, w naszych ,,Pasjach”  zaś poznacie Gosię, która opowie Wam o swoich milusińskich. Gazetkę można czytać w Bibliotece szkolnej, stronie szkoły .Czytaj także na stronie juniormedia.pl-gazety.
Opiekunami Projektu szkolnej redakcji są :M.Janusz, J.Puskarczyk, D.Zagulska , M.Radwańska ; Nauczyciele PSP nr 1 im.Wacława Górskiego
PS Jeśli masz ciekawe propozycje tematów lub chciałbyś przeprowadzić wywiad ze swoim ulubionym Nauczycielem, koniecznie dołącz do nas :) Wtorek 7.10 -8.40 Szkolna Biblioteka.

przybij-piatke-19