Alicja w Krainie Czarów- wycieczka do Rzeszowa

Dnia 21.04.2022 nauczycielki: H. Uba, A. Kawa i D. Kochan zorganizowały wyjazd do Teatru „Maska” w Rzeszowie dla swoich uczniów z klas: I, III a i III b.

Dzieci z zaciekawieniem obejrzały spektakl. Z zapartym tchem śledziły przygody Alicji w jej podróży przez Krainę Czarów, gdzie raz sięga gwiazd, by za chwilę wejść przez maleńkie drzwi do króliczej nory. Jak to możliwe? Nasi uczniowie już znają sekret Alicji.

Po spektaklu dzieci miały możliwość porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z główną aktorką, następnie brali udział w lekcji teatralnej. Poznali zawody związane z teatrem, różne możliwości prezentacji sztuki m. in. z wykorzystaniem lalek i masek teatralnych. Chętnych do nauki gry aktorskiej pod okiem profesjonalisty nie brakowało, co widać na zdjęciach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.