Witamy wiosnę

21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. W naszej szkole świętowaliśmy nadejście tej radosnej pory roku już 19 marca. Tego dnia Samorząd Uczniowski wprowadził uczniów i pracowników szkoły w wiosenny nastrój. Korytarze i tablice szkolne ozdobiły kolorowe kwiaty z bibuły oraz marzanny wykonane przez uczniów klas 1-3. Wszystkie marzanny wzięły udział w konkursie ogłoszonym przez Samorząd Uczniowski. Wyniki konkursu na najpiękniejszą marzannę:

I miejsce Aleksandra Kucio kl. III a

II miejsce Wiktoria Drobik kl. III a

III miejsce Oliwia Grudzińska  kl. III c

Wyróżnienia: Laura Bonarska, Julia Dołowy, Julia Trzpis, Klaudia Kołodziej, Karolina Skromak z klasy I c oraz Julia Mazur z klasy I a.

Uczniowie klas 4-6 ubrani w tym dniu na kolorowo wiosennie przystroili swoje klasy. Wystrój klasy to jedna z konkurencji w szkolnym konkursie ,, Klasa na medal”. Dodatkowo nagrodzeni zostali Ci, którzy przygotowali najciekawszy strój na przywitanie wiosny:

I miejsce zajęła Julia Węglarska z klasy 4 a za kostium Pani Wiosny

II miejsce zdobyła Wiktoria Trzeciak z klasy 6 b przebierając się za ptaka

III miejsce przyznano Anastazji Gil z klasy 5 b, która przebrana była za gąsienicę.

Kostium Anastazji to tylko część stylizacji całej klasy 5 b, która wraz z wychowawczynią utworzyła klasową gąsienicę. Klasa 5 b za ciekawy pomysł otrzymuje dodatkowe punkty w konkursie ,,Klasa na medal”. Gratulujemy

Samorząd Uczniowski.