Pierwszoklasiści na wycieczce

We wtorek 3.03.2015 r. klasy I b i I c pod opieką pań B. Paterek, J. Gamrackiej-Kaczor
i D. Zagulskiej- Paleń wyruszyły na wycieczkę do Rzeszowa. Celem wyjazdu był udział w spektaklu „Dzikie łabędzie”. Głównym przesłaniem tego utworu było ukazanie siły miłości, cierpliwości i wytrwałego dążenia do celu. Przedstawienie dostarczyło dzieciom niemałych wrażeń i emocji. Pobyt w teatrze miał również na celu ukazanie uczniom atrakcyjnego spędzania wolnego czasu w teatrze, rozwijanie wrażliwości estetycznej wśród dzieci oraz poznanie zawodu aktora.
Pełni zachwytu udaliśmy się do Centrum Zabawy „ Fantazja,” jednego z największych na Podkarpaciu miejsc rozrywki dla dzieci. Maluchy bawią się tu na jednej z największych w Polsce konstrukcji, składającej się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni, sali luster i basenów z piłkami. Obok znajdują się dmuchańce , ślizgi, armatki na piłeczki, dziecięce pojazdy, oraz specjalnie przygotowany kącik malucha.
Zmęczeni zabawą, ale radośni udaliśmy się w drogę powrotną do Stalowej Woli.

B.Paterek