Dzień Świadomości Autyzmu

Dnia 2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Świadomości Autyzmu. Nasza szkoła włączyła się w to święto zorganizowane przez oddział przedszkolny. Obchody rozpoczęły się od uroczystego zaświecenia niebieskiego światełka przez Panią Dyrektor, a następnie każdy kto czuł się solidarny mógł przypiąć puzzle na drzewku świadomości. W tym dniu dominował kolor niebieski. Razem z przedszkolakami w korowodzie niebieskich balonów odwiedzaliśmy klasy i rozmawialiśmy na temat autyzmu. Organizując te obchody chcieliśmy pokazać głównie naszym przedszkolakom i dzieciom z całej szkoły, że „Wszyscy jesteśmy równi:umiemy żyć i bawić się razem na co dzień i od święta. Dziękujemy wszystkim za tak duże zaangażowanie.